RUS ENG EST
 

 


 


 


 


 


IvanKupala_02.jpg 12.juulil kell 20.00. kesklaval - Ivan Kupala

"Ivan Kupala"
— Venemaa world music stiilis töötav elektrooniline ansambel. Asutatud 17.augustil 1998.aastal Sankt-Peterburgis Aleksei Ivanov´i, Aleksei Rumjantsev´i ja Deniss Fjodorov´i poolt. Rühma loomingu eristavaks omapäraks on oma teostes autentse folkloori kasutamine.

Loomingumeetodi unikaalsuse tõttu leiab "Ivan Kupala" muusika vastukaja kõige erinevamate vanuserühmade ja sotsiaalrühmade seas. Seda kinnitavad ansambli edukad esinemised nii rock-festivalidel, elektroonilise muusika festivalidel, kui ka folkloorifestivalidel. Enam kui kümme aastat annab "Ivan Kupala" külalisetendusi nii Venemaa territooriumil, kui välismaal, keskendudes oma elavatele esinemistele. Ansambli kontserditel kasutatakse pidevalt nii uusi muusikariistu ja tehnilisi lahendusi, kui ka ootamatuid koreograafilisi ja dramaturgilisi võtteid, mis võimaldavad ühendada kontserdiheli kõrget kvaliteeti show elementidega. Esinemisõhkkonna loomises mängivad olulist osa esinejate autentsed, 150-200 aasta vanuste elementidega kostüümid. Tõsine suhtumine oma töösse tegi "Ivan Kupala" üheks kõige austavamaks kollektiiviks muusikakeskkonnas ning on võitnud hulgaliselt poolehoidjaid.

Täname Aleksei Rumjantsev´it, Aleksei Ivanov´i ja Deniss Fjodorov´i ja kontserdikollektiivi ansambli "Ivan Kupala" osaluse eest meie festivalil "Slaavi Valgus"!

Ansambli "Ivan Kupala" esinemine toimub 12.juulil kell 20.00 viienda rahvusvahelise festivali "Slaavi Valgus" kesklaval. Festival toimub 12., 13., 14.juulil 2013.a.


12-13-14.juulil toimub Eestis, Jõhvi vanas linnapargis kaks grandioosset sündmust korraga - rahvusvahelised folkloori festivalid-laadad "VEINIFEST" ja "SLAAVI VALGUS".

Festivali kuuel kontserdiplatsil: Tervituslaval, Kesklaval, Terviselaval ja Lõbusal laval, samuti Ladusal ja Laste lagendikul toimuvad enam kui tuhande, erinevas žanris esineva artisti non-stop esinemised. Artistid tulevad kokku kogu Eestist, kohale sõidavad ka Venemaa, Valgevene, Poola, Itaalia, Inglismaa, Gruusia, Armeenia, Aserbaidžaani, Saksamaa ja muude riikide artistid.

Festivali tähed: legendaarne grupp «LONDONBEAT» (London). Ansambel «Ivana Kupala» (Moskva). Albert Asadullin ja etno-biit projekt «Minus Treli» (Sankt-Peterburg). VIA ŠKLJARÕ (Minsk) ja tuhandejagu teisi suurepäraseid artiste.

Ühe piletiga kahekordne pidustus! Kohtame soola-leivaga, viinapeekri ja veinipokaaliga! Kõik piletid osalevad loteriis "Sõnajalaõis". Peaauhind - Peterburgi Imperaatori portselantehase 22 esemest koonev portselanist serviis 6 persoonile.

Festivali traditsioonilised üritused ja showd:

Rahvapidu. Tutvus traditsioonide ja rituaalidega. Tšastuškad, ringtantsud, mängud. "Ladus lagendik" - folklooriplats. Lasteplats atraktsioonide ja animatsioonidega. Rahvakunstimeistrite toodete näitus-laat. Kodused hoidised. Rahvusköökide restoranid.

Uudsus:

Vahemere delikatessid. Tantsud viinamarjades. Kohtumine Bakchos´ega. Söömapidu õhtujuhiga. Merelaht. Mustlaslaager. Kesksajandi vägilased! "Elusa ajaloo tänav". Etno - meie esivanemate küla, käsitööndus, köök ja olmeelu!

Öösel: "Kesksajandi etno-disko! 80-date aastate tantsud elavmuusika saatel! Ja palju muud…

Korraldajad - toimetus "INFORING" ja firma "UNIFEST".

Jälgige täiendavat infot saitidel www.slavsvet.ee ja www.veinifest.ee. Üritust toetavad Sankt-Peterburgi valitsus, Venemaa saatkond, fond "Russki Mir", Valgevene saatkond, Jõhvi linn ja paljud teised.LondonBeat_03T.jpg
svjata_vatraT.jpg
ohochinski1T.jpg
IvanKupala_02T.jpg